Ambulans Hizmetlerimiz

Ambulans Hizmetlerimiz

Hedef İş Güvenliği olarak kurulduğumuz günden beri sağlık hizmeti konusunda en kaliteli hizmetleri siz değerli iş ortaklarımıza ulaştırmaya devam ediyoruz. İş yerinizde meydana gelebilecek kaza, patlama gibi durumlarda Acil Ambulans Servisimiz ile siz değerli iş ortaklarımıza kaliteli ve güvenceli hizmet vermekteyiz. Her biri son teknoloji ekipmanlarla donatılmış ambulanslarımızda, uzman sağlık personelimiz acil durumlarda siz veya çalışanlarınıza en kısa sürede müdahale edebilecek şekilde hazır beklemektedir.

İş yerinizde oluşabilecek acil müdahale gerektiren durumlarda çalışanlarınıza iler teknoloji ile donatılmış ambulanslarımızda gerekli müdahale yapılarak en kısa sürede en yakındaki sağlık merkezi ya da hastaneye ulaştırılması sağlanmaktadır. Siz değerli iş ortaklarımıza en kaliteli sağlık hizmetini ambulans hizmetlerimizle de ulaştırmaktayız. T.C. Sağlık Bakanlığı Ambulans Yönetmeliği’ne uygun donanımlı ambulanslarımızla hasta nakil ve acil yardımın yanı sıra Sabit Nokta Hizmeti de bünyemizde bulunmaktadır. Ambulanslarımızda GPS ve uygun iletişim sistemleri bulunmakta olup araçların anlık takibi yapılabilmektedir. Araçlarımızda her biri konusunda uzman sağlık ekibine ek olarak ilk yardım eğitimi almış sürücülerimizle kaliteli ve güvenli ambulans hizmeti vermekteyiz.

Ambulans sürücülerimizin ilk yardım sertifikaları her yıl düzenli olarak yenilenmektedir. Sağlık ekibimiz gerekli mesleki donanım ve deneyime sahip olarak Hasta Hakları ve Etik Kuralları'na koşulsuz uymak üzere eğitim almışlardır. Ambulans filomuzda bulunan tüm araçlar T.C. Sağlık Bakanlığı’nın TS-EN 1789 standartlarına göre hazırlanarak ruhsatlandırılmaktadır.