İş Sağlığı Hizmetleri

İş Sağlığı Hizmetleri

Hedef İş Güvenliği olarak deneyimli ve işinde uzman kadromuzla iş sağlığı hizmetini de vermekteyiz. İş yerinde medyama gelebilecek kazalar ve meslek hastalıklarının önlenmesinde iş sağlığı hizmeti konusunda deneyimli kadromuzla bu tip kaza ve hastalıkların yaşanmaması veya tekrarlanmaması için profesyonelce çalışmaktayız. İş yerinizde ilk yardım ve acil müdahale gerektiren durumlarda personelin eğitilmesini sağlıyoruz.

İş yerlerinde, İşveren veya İşveren Vekili Tarafından Yürütülecek İş Sağlığı ve Güvenliği Hizmetlerine İlişkin Yönetmeliği'nin koşullarına uygun olarak iş yeri ve çalışan organizasyonları yapmaktayız. İş yerinizin risk değerlendirmesi çalışmalarının iş güvenliği uzmanı ile birlikte yürütülmesi ile öngörülen riskler hakkında işverenleri ve çalışanları bilgilendiriyoruz. İş yeri bina ve eklentilerinin genel sağlığa uygunluk koşullarının sürekli denetlenmesinden, uygun içme suyunun sağlanmasına katkıda bulunulması konusuna kadar düzenli ölçümlerle işveren ve çalışanların sağlığını koruyoruz.

“Ortak Sağlık Güvenlik Birimleri” hakkında yönetmelik çerçevesinde kuruluşumuz, iş yeri hekimliği hizmeti ile iş yerinizde kendi bünyenizde bir doktor istihdam etmek yerine, Hedef İş Güvenliği'nden hizmet alarak bu yasal zorunluluğu yerine getirebilirsiniz. Yaptığımız periyodik muayene ve tetkikler sayesinde çalışanlarınızın sağlığından endişe etmeden güvenli bir çalışma ortamı sağlayabilirsiniz. Vereceğimiz temel ilk yardım ve sağlık eğitimleri siz ve çalışanlarınızın çalışma ortamı standartları yükselecektir. Özellikle dış mekanda çalışanlar için bulaşıcı hastalıkların yayılmasını önleme konusunda çalışmalar yapmaktayız. Bu konuda yapacağımız çalışmalar çalışanların sağlığını korumanın yanı sıra süre gelen işin devamlılığını korumaktadır. Çalışanların sağlığının yapılan işin devamlılığını sağladığının bilincindeyiz.